vendredi 11 mai 2012

Fantazijos maratonas ...

Antradienis, balandis 10, 2012 20 56 O
Countdown jau yra daugiau kaip vienas lenktynes ​​smarkus. Grąžina kelią priminti man nors šį kūrinį, kad man patinka tiek daug.
Radau su Paryžiaus maratono formatą 2008 m., Po aštuonis mėnesius veikia tik!
Apreiškimas, kad pabėgti nuo važiavimo, priešingai, aš sustiprino mano norą tęsti viscréale beveik už mane.
Trečiadienis, balandis 11, 2012 22 O 42
Savaitę nėra akivaizdus, ​​nes laikraštis linkęs imtis man visą energiją, kuri yra mano,.
Sunku išlaikyti panašaus lenktynių maratoną aplink jus, nes darbo ir pats gyvenimas didžiąja dalimi sutampa.
Tačiau tai ne laikas, bet aš prisitaikyti, kaip aš visada daryti, pažadėjau sau, o ne leiskite man valgyti ir pasistengsiu pristatyti.
Ir mano trijų dienų savaitgalis padės man: penktadienį aš pašalinti savo numerį į ramybę ir mėgautis veikia paroda tuo pačiu metu.
Kaip ir tikėtasi aš šį penktadienio rytą ištrinti savo numerį ir aš džiaugiuosi, kad galėtumėte naršyti Veikia Expo nors jau aš žinau, kad aš ne pakabinti ir sutaupyti man labiausiai praėjimus .
Kelionė pirmyn ir atgal automobiliu ir kombinezonai su antkrūtiniais utilizavimo nevartokite manęs daugiau nei valandą.
Kelyje atgal man žadėjo sau eiti per mano kirpyklą, kad aš esu reguliavimo sumažinimą veikia, tai psichologinis, bet tam tikru momentu arba kitą bus svarbu.
Popietę veikia tyliai. Pietūs nesikeičia, kaip vakar ir tų Kitą dieną: nesijotų miltų makaronų ir vištienos rungtynės, kompotus ir vanduo, vandens ir daugiau vandens ...
Daugiau nei trys savaitės praėjo nuo maratonas Paryžius (aš žinau, aš paėmė mano laiko pasakyti šį tikslą anksčiau šiais metais!), Mano maratonas, tai akivaizdu, aš myliu šias lenktynes daugiau nei bet kurios kitos už viską ji jau padaryta.
'''' Mano preparatas buvo padaryta jaustis, aš negali elgtis kitaip, o ypač aš nenoriu.
Aš pradėjau metus seilinukai, kad aš vėl tarnavo treniruotes.
Aš po kursą, parengtą man bent lenktynių:ledo takas sausio viduryje ir sodinukai Bullion ir Paryžius) vidurio-vasario ir kovo pradžioje buvo mano ilgi išvykos.
Ledo takas suteikė man galimybę, pradėkite iš lėto metų geras jausmas, daug geriau nei 15 km sunkiosios žemės miške 30 kilometrų lenktynių dalyviai jau buvo ten) praėjusiais metais.
Šis kursas bus greitai duoti man takas skonio ir turės įtakos mano pasirinkimą lenktynėse 2012 m.
Beveik valandą ir keturiasdešimt penkias minutes pastangų ir voila penkiolika kilometrų savęs pakankamumo ir malonumą.
Savęs pakankamumas gali visiškai susikoncentruoti ties lenktynių ir taip pat reikia optimalų tiekimo organizavimą: galimybė man išbandyti formulės kuprinę su dviem buteliukais po 750 ml.
Ir, kaip įprasta, mano diržas su mano Triatlonas durų kombinezonai su antkrūtiniais juostoje marcipaną, lazdynų riešutų, figų ir mano butelis 500 ml vertus, yra bendras visų mano rasių įranga.
Kaip dažnai būna takas nėra kilometražo ekranas, ir ji man tinka labai gerai.

djapouille pridėta apie 2012 Sau 23


Vasaris nebus labai aktyvūs ir fizinė kelių priežasčių ankstesniame straipsnyje http://lebleutriathlete.blogspot.fr/2012/04/hibernation-sportive_07.html) išlaidos, bet aš noriu dalyvauti pusiau Bullion
http://d1clic.nuxit.net/votresiteweb/lionsplaisir/index2.php
Tai, kaip matau mano sportą, tarnauti kitiems ir kaip šios priežasties.Bus kitų metų.
Ši rasė turi tokią aplinką šiek tiek šiurkštus: 0 laipsnių, prieš pradedant gydymą ir pagal gražioje saulės ir yra puikus kompromisas tarp takas važiuoti ir kelių lenktynėms.
Dažnai, kaip aš prisijungti raitelį, kuris turi tą patį tempą, kaip ir aš iš tikrųjų jie yra du), lenktynių pradžioje. Ir mes važiuoti, be keitimosi žodį iki pat finišo linijos.
Šios varžybos davė man daug džiaugsmo: gerą paleisti ir gerai organizuota taip, prisiminti kitais metais.
Kaip nereikia tikėtis nieko, nei mano treniruočių, nei mano rasė skaičius, kitas leidžia man dalyvauti pusės maratono Paryžiuje, 2012 kovo 4 d.
Radau naują priežastis kovoti skatina mane būti, kad dieną ir pabrėžti, mano rasės, asociacija Chameleon (http://www.cameleon-association.org/~~V).

Asociacija Chameleon yra akredituota pagal Filipinų socialinių paslaugų prisitaikyti ir rūpintis, patyrusiais seksualinę prievartą mergaitėms, nurodytų.Abu prieglaudos pasiūlyti jiems sveiką aplinką, kur jie gali rasti vaikystės gestus: laisvai kalbėti, žaisti, eiti į mokyklą ir mokytis. Norėdami padėti šios jaunos merginos pasiekti naują pusiausvyrą ir gerovę, Cameleon išsamus ir suteikia prieigą prie:ŠvietimasPsichologinė / psichiatrinėMedicininė pagalbaTeisinė pagalbaVertybėsSporto ir menasChameleonas apima mokslą, transportavimas, maisto ir būsto, ir mokykliniai reikmenys ir uniformų pirkimą. Pagalba koreguojama kiekvienu konkrečiu atveju.ReintegracijaPraleidus trejus metus vidutiniškai globos namuose, merginos prisijungti prie savo šeimas Chameleon (šeimininkai gamtoje) ir reintegruotis į bendruomenę.Reintegruotis merginos visada po Chameleon ir kartu jų rėmėjų, kol jų mokyklinio pabaigos. Socialinės Chameleon koordinuoti viešųjų socialinių paslaugų pažeistą kaimynystėje arba kaimas, kuriame gyvena vaikai su socialiniais darbuotojais.

             

Kaip įprasta šio tipo rasės aš mėgautis penktadienį eiti tyliai gauti mano telefono numerį ir, kaip įprasta, aš nesitreniruoja jau kelyje, bet aš mėgautis metu tikintis lenktynėse, kuris prasideda toje pačioje vietoje mažiau nei 48valandomis vėliau.Šeštadienis yra galimybė imtis savo laiką ir mėgautis šeimą, bet taip pat gydo atvejų paruošimas ir paskutinis maistas prieš lenktynes.
Nekeisti geros porcijos kviečių makaronų ir vištienos rungtynių ir vaisių kompotus.Esu vietoje anksti kitą rytą rasti kelis sportininkus, kurie, kaip ir aš, skrieja pagal asociacijos spalvų. Taip pat yra galimybė rasti keletą savanorių pateikti skatinti mus.
Mes imsimės asociacijos, su gana spalvų linijos baltos medvilnės marškinėlius.
Laikas palikti ir mes palikome kavinė, surengė mums, prisijungti prie starto liniją.
Paryžius pusės maratono prasideda Bois de Vincennes širdyje priešais Paryžiaus maratono, į rytus nuo Paryžiaus, kilpą centro ir retraces, savo veiksmų, kad beveik prieš pilies atvyko Vincennes, o tai, ką daro šio dalyko žavesio, kad aš bouclerai šiek tiek daugiau nei dvi valandas.
Tai yra normalu, kad per kelis mėnesius mano vidutiniškai šio atstumo, bet aš ieškau ne rezultatus, o tik su kitų lenktynininkų, kurie taip pat siekia smagiai malonumą.
Kitas žingsnis šiemet yra mano rasės rasės, aš dalyvavo 2009 m.: Kilpa vandens.

Rasė siekiama surinkti lėšų dienos priežiūros centrų pacientams su Alzhaimerio liga.Nuo 1916 m. Liūtai yra savanoriškas vyrų ir moterų mobilizavimas siekiant pagerinti kitų žmonių gyvenimą.Už tai jis vadovavo planetinių misijų lygį žmonijai, kad leido labiausiai socialiai nuskriaustų žmonių gyvenimo ar iš prigimties, ir toliau egzistuojapasididžiavimas ir geras gyvenimas.
Humanitarinė paramaKova su Alzheimerio ligaLigos atrado 1906 metais, jis yra susijęs su smegenų ląstelių degeneracija.Tai įgyta liga, ir laipsniškas. Iki šiol ji išlieka negrįžtamas. Prancūzijoje, 400.000 žmonių yra užsikrėtę iš kurių 10% yra iki 60 metų amžiaus.Nepriklausomai aplink paciento ketinimai ir pastangos, nuolatinis buvimas su jais dažnai neįmanoma.
Šiuo tikslu įkūrė Lions klubo "Lions Alzheimerio" ir jau mūsų rajone atvirų durų centrai Saint-Germain-en-Laye, Sartrouville Montlignon, Pontoise. Šių centrų pacientai, kompetentinga komanda. Jie socializuotas, klausėsi ir jų šeimos yra saugus, ir visiškai nuramino.Vandens ratas yra skirtas kaip galimybe švietimą ir informavimą, nuo šios ligos kovos ir padėti šių centrų statybai ir eksploatavimui.Dalyvavimas LIONS CLUB Sannois, Herblay, La Frette "Vandens linija" visą organizacijos gali padėti, dėka papildomų pajamų, siekiant padėti pasiekti naują dienos centrą, esantį šalia kad šeimos gali siųsti savo pacientus keletą valandų, pasitikėjimo, ramybės ir ramybė.
PAGALBINĖS CivicTurėtų būti informuojami apie vandens naudojimo paryžiečių ir įspėti juos apie jo sveikatos būklę, pablogėjusią kiekvienais metais ir dabar tampa tikra socialinė problema. Šis klausimas paremti visų rūšių žiniasklaidoje (spauda, ​​radijas, televizija ...) pažadinti piliečius ne tik aplinkos kokybę, bet taip pat didinti informuotumą apie paveldo išsaugojimo ateities kartoms.


Man labai patiko šį Hipodromo viduryje sezono vidurio miestas, savo savanorių Care, ir ypač dėl priežasties, kad jos ginama.
Mano tik apgailestauti? Kad ši rasė yra ne daugiau žinoma ir pripažinta sportininkus. Tai taip pat puikus preparatas, kaip produkcija ilgą maratoną.
Ši idėja bus greitai padaryti savo kelią į mano pasąmonės ir aš ne atsispirti nuo Paryžiaus maratono kombinezonai su antkrūtiniais.
Lieka man tuo metu valgyti šiek tiek mėnesių maratonas, gerti ir miegoti, ir ypač maratonas galutinį tiesioginio derėtis organizuoti savo gyvenimą šių lenktynių, yra daug daugiau nei fantazijos.
Ir pažymėti pasirengti šio keturiasdešimt dviejų mylių ir vieno šimto devyniasdešimt penkių metrų aš dalyvauti pirmajame leidime trisdešimt kilometrų nuo ekologinio takas rasės.
Po aštuoniasdešimt penkiasdešimt kilometrų renginių prisijungia, kad. Trisdešimt kilomètres.Celle. Pakaks man.
Šis atstumas yra puiki naujovė 2012 m. Šis papildomas maršrutas gali patenkinti poreikį daugiau ir daugiau iš bėgikų lenktynėse pobūdžio, tačiau, dėl kurių registracija takas 80 km arba 50 km takas yra ne kas neįmanoma, ypač sezono pradžioje.
Su fiksuoto pradedant šeštadienis, kovas 24, 2012 10:00 am rasė bus suburti Meudon miestą Mail Branly terasoje, o ne nesugeba perduoti miestui, d'Avray, Marnes-la-koketė, Sevres miestai Meudon, Issy-les-Moulineaux ir Domaine de Saint-Cloud ir Parc de l'Ile Saint-Germain.Puspriekabių turėtų wrap 31 km 600 metrų D +, 4:30 reikalauti "smūgis" statusą.
Mažiau nei maratono atstumą, ši rasė yra tiems, kurie pradeda konkuruoti su Trails dideliais atstumais. Pusės maratono, bet ne maratonus pasekėjai, šie bėgikai galės išbandyti save ant nuotolinio dar prieinama be rengiant per daug.


Atstumas: 31kmTakai ir takai%: 82%Aukštis: 600 D +
Nuo Avenue du Château Meudon 92), einančios Meudon observatorijos koją, gražioje vietoje, neteisėtas visuomenės, Meudon, Klastotų stovi miško, Domaine National de Saint miške. debesys, Ile Saint-Germain, Senos ir Eifelio bokštas, Trail 30km dalyviai galės tikrai mėgautis gamta ir turtingą istorinį paveldą vis dar!
Miestai kirto *:
0 km Išvykimas: Miestas Meudon (92)9 km savivaldybė Chaville (92)13 km Miestas Ville d'Avray (92)17 km savivaldybė Marnes-la-koketė (92)20 km "Domaine Nacionalinis de Saint-Cloud (92)26 km Miestas Sevres (92)27 km Commune de. Meudon (Nyderlandai) (92)28 km Įėjimas į parką iš Ile Saint-Germain "(92)29 km City Issy-les-Moulineaux (92)30 km Miestas Paris XV (75)31 km "Trail atvyksta dėl Mail, Branly virš Port Suffren terasoje - Paris VII susiduria Eifelio bokštas (75)

Man buvo labai sumanus, prieš šių lenktynių pradžių atstumas 31 km kursas (82% trasos), bet taip pat judėjimo transportavimo (traukinių ir autobusų) prie starto linijos.
Būtent starto liniją jau yra puiki motyvacija savaime, nes tik už Meudon observatorijos aš ginti Triatlonas klubo spalvas.


Vaizdas į sodą yra graži ir man patinka šiek tiek laiko iki išvykimo ir patenkinti mano draugas Eric aš paėmė galimybę vaikščioti šiek tiek į observatoriją ir apimti kraštovaizdį ir neeilinį peržiūrėti.
Oras yra gražus, ir dabar atrodo,, kaip suspendu.L oras yra vėsus, tačiau suteikia žvalumo, visa tai geras ženklas, bandymo, kad požiūris.
Radau mano draugas Eric, kurie buvo užduoti daug klausimų apie jo dalyvavimą, tačiau dabar jis ten, ne trauktis klausimas! Net jei mes neturime atlikti platų klausimą nėra įleidimo, o ne dabar.
Išvykimas yra neišvengiamas ir, mes pradedamas skaičiuoti kartu nesusitvarkančioms: pirmasis Šalia kalnų, o pažymėti ir tai nepalengvino užduotį.
Erikas mano, kad sunku jam, ir Drovumas skatina mane ne laukti, kartą, du kartus ... Aš einu į trečiąją pavarą ir žengti į priekį sielą mirties.
Kursas yra nuostabi ir palikti 82% takai atradimo, galutinis ruožas bus miesto ir nėra įsimintina.
Prieš gamtos ir miško ištrauka yra nepaprasta, gerokai palengvino saulėtu oru ir net gali įkaisti.
Šis leidimas yra dvidešimt mylių, 21 kilometrų į tiekimo pakankamumą, kuris leidžia man rasti Saint Cloud parką.
Tai yra viduryje kurį aš dažnai ateina mokyti bėgikų rojus.Šiame kontekste ir šių lenktynių išvados atėjo.
Šiems tiekėjams ir teikėjams leidžia man atgauti jėgas ir užpildyti mano skardines, o taip pat keistis keletą žodžių su kitų konkurentų.
Aš palieku įgijęs jėgą, ir džiaugiuosi, aš keliavo du trečdalius kurso.
Paskutiniai kilometrai yra mažiau buccoliques įkopti Eifelio bokštas. Jis kaip daug lenktynės Paryžiuje mes naudojo kaip orientyrą ir kompasas patekti į finišo liniją.
Aš žmonėms jo duoti po tris valandas ir trisdešimt devynių minučių trukmės lenktynėms.
Laimingas, pavargęs, bet nerimauja Eric, kurie nebaigė, aš jį vadiname.
Jis vis dar turi bent septynis kilometrus, Manau, kad labai jam ir tikiuosi jis liks kursą! Jis vis dar 50 minučių.
Aš išvesiu iš jo šiek tiek vėliau ir jis bus pasiekti kažką didžiulį išlaikyti finišo liniją su jo mažai dvejų metų dukrą, po kelių sekundžių prieš terminą.
Gražus istorija motyvacijos ir ištvermės. Aš didžiuojuosi, kad jo draugas.
Turiu tris savaites leisti būsimą maratoną. Vienas kombinezonai su antkrūtiniais vėliau kaip per sprinto Triatlonas kitą savaitę (750 metrų plaukti, dvidešimt kilometrų ir penkių kilometrų važiavimo dviračiu), sakau vėliau kai aš kovoti su Triatlonas sezoną .
Aš valdyti geriausias laikas man liko iki maratono būti kiek įmanoma šviežesni ir jis įstojo į skaičiavimą į straipsnio pradžioje.
Dvi dienas prieš maratoną aš turiu gerti per dieną pasiimti mano kombinezonai su antkrūtiniais ir parengti savo namų verslą.
Dieną prieš, aš palaikykite mažą bėgiojimas 5 kilometrų vos per dvidešimt aštuonias minutes, yra idealus, kad aš iškėlė sau tempas, nors aš nenoriu nustatyti tikslinę zoną.
Iki renginio naktis leidžia man miegoti gerai ir tai buvo gerai prieš penktą valandą ryto, kad atsimerkiu.
Esu rami ir laiminga, laimingas, turi būti gyvas ir fizines priemones ir dalyvauti šiame nuotykių.
Pusryčiai yra tas pats kaip ir kiekvienas kitas ryte metų, aš nenutraukė šią taisyklę, bet per ateinančius lenktynių bandys keltis anksčiau, kad man geriau virškinti.
Lenktynių pradžia tikimasi, 08: 45 aš dešimt minučių nuo namų iki 07 automobilių stovėjimo aikštelės: 00 val. Yra dar keletas vietų, tačiau automobilių lygis jau pilnas, jis bus užbaigtas greičiau.
Aš baigti savo pasirengimą ir nereikia pamiršti viską, kad man padės visoje lenktynių, įskaitant mano apyrankė DUOMENŲ APRAŠYMAS ir imtis savo laiką nukreipti mane į išvykimo rankoje buteliuko ir buteliuko.Oras yra šaltas (ne daugiau kaip 7 °), ir vėjas, kuris leis mums jaustis net šaltesnis. Aš supratau labai greitai, kad aš norėčiau būti šiek tiek mano lenktynių drabužiui.Minia yra neįtikėtinai kompaktiškas, kai mes atvykti Champs Elysees, kaip įprasta, kaip buvo sutarta, ir aš vadovauja nustatytą susitikimo vieta su savo draugu Fabrice.
Šis maratonas draugystės skonį, nes daugiau nei aš galiu suskaičiuoti ant Fabrice Philippe, Eric ir jo šeimai už trisdešimt kilometrų, bet mano žmona ir dukra atvykus.
Su paramos kaip aš turėtų būti suteikta galimybė skristi į finišo.
Na tai ne visai tai, kas atsitiko.
Išvykimas yra ilgas: nuėjau, kaip planuota, vamzdelis ir aš praleidžia keturias valandas, po kitos keliais etapais, pradedant eilutės trisdešimt penkių minučių po pirmosios.
Tai palieka man laiko Shiver!
Kadangi pradžia yra visada sudėtinga, nes jūs turite būti labai budrūs, išvengti Spąstai nieko, gulėti ant žemės: Buteliai, drabužiai, plastikiniai maišeliai ...
Pirmieji kilometrų yra labai gražus ir aš užima ypatingą atmosferą šitos rasės.
Atmosfera tik kalbame apie, nes ji pati taip pat raitelis: pagrindinis partneris dalyvavo daugiau nei du šimtai tūkstančių žmonių buvo visą kursą būtų tiesiogine prasme ir žiūrėti bėgikų tarp visų šių pažymėtų veidų nuovargis ir gerai dažnai skausmas, giminaitis ar draugas.
Aš paleisti savo lenktynes ​​ne savo tempu ir ypač pagal pojūčių, kad aš remiuosi mano corps.Le vėjas yra netikėtas svečias, ir sustiprina šaltis jaučiamas visoje lenktynių.
Aš nustatyti sau tikslus labai trumpas ir priima dalykus tokius, kokie jie ateina.
Tai tarsi gyvenimo kasdien!
Rivoli Bastille Faubourg Saint Antoine, Vincennes, Voie Georges Pompidou, bir Hakim, Bois de Boulogne ...
Kiekvienas iš šių vietų, šios ištraukos lieka amžinai išgraviruotas mano atmintyje ir motociklininko patirtį.
Žinau, pavyzdžiui, kad kai bėgikų paketas pradeda judėti Ves dokus ne greičiau pajusti skausmą, būdingą lenktynėse ir kad jie negali nurimti greičiau.
Aš išmokau gyventi su jais ir remia juos, jie verčia mane jaustis gyvas ir stipresnis nei nieko.
Tai kodėl iki šiol aš išmokau prisijaukinti juos, geriau jas remti.
Ir tada 30 km draugui Eric, Pilypas ir Odile laukė daug ryte man praeiti mažiausiai galiu padaryti, tai palaikykite ant.Kadangi 30. kilometras protas visiškai perėmė ir einu autopilotas.
Mylintis žvilgsnis iš Eifelio bokšto nieko negaliu padaryti už mane.
Aš ir toliau vienas su savimi, ir aš, kad tai mano reikalas.
Aš pastatykite vieną koją prieš kitą ir liesos tiekimui turėti ir nuolat juda.
Bois de Boulogne atvyksta ir psichologiškai tai lengvata, net jei yra keli kilometrai.
Aš pakaitinis tarp bėgimo ir ėjimo maratono daugiau pakenčiamas klūpėdamas pabaigą.
Jei aš galėčiau padaryti viską, mąstymo kursą pagal keturias valandas, aš greitai suvokti, kad tai tikrai nebus įmanoma.
Rezultatai rodo, kad per kilometrą prarasto laiko nebus sugauti.
Bet svarbiausia yra ne ten.
Tai Draugystės maratonas, bet ir meilės, kaip du šimtai metrų iki finišo linijos, aš esu labai laimingas, purtyti savo žmoną ir dukrą savo rankose.
Man patinka, kad finišo liniją ir šią nuostabią atmosferą, kurios vietose, galėjo pareikšti manote Tam tikruose Tour de France etapais, arti visuomenei.
Radau dvi meiles mano gyvenime po kelių minučių, karūnuotas savo medalį ir mano švarkelis.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire