dimanche 4 mai 2014

Стежка на королівській землі : це робиться і зроблено добре !

Понеділок , 24 Березні 2014

Це пісня неймовірної краси , що почнеться зворотний відлік початок слід, який займає особливе місце в моїх полів спорту.

Це мій другий участь щодо мене і вдруге красива історія дружби.

J - 5 , як зазначено у квитанції сьогодні ввечері організації повідомлення .

Вперше за багато років я схвильований , щоб кинутися на маршрутах , а потім ці дороги , які дали мені так багато ще два роки тому: їх частка емоцій , задоволення і маленьких радощів.

Від мого першого участі в 2012 році я був завойований різноманітною і знайомої стежині :

 Відстань: 31km

% Шляхів і стежок : 82 %

Висота над рівнем моря: 600 D +
 
Від авеню дю Шато ( Meudon 92 ) , проходячи повз обсерваторії Медон , гарний сайт , несанкціонованого громадськості , то ліс Медоне , ліс помилкових відпочиває , Domaine національної де Сент Облік , Іль Сен- Жермен, Сена і Ейфелева вежа:

Муніципалітети схрещені * :

0 км вильоту : Місто Медоне ( 92 )
Km 9 Загальні Шавіль ( 92 )
13 км Місто Ville Давре ( 92 )
17 км місто Marnes -ла- Кокетка ( 92 )
20 км Domaine Національний де Сен- Клу ( 92 )
26 км Комуна де Севр ( 92 )
27 км Місто Медоне ( Нідерланди ) ( 92 )
28 км Введення Park Ile Saint - Germain ( 92 )
29 км Місто Іссі- ле -Муліно ( 92 )
30 км Місто Paris XV ( 75 )
31 км Прибуття Trail на терасі пошти Бранлі вище Порт Сюффрен - Париж VII передній частині Ейфелевої вежі ( 75 )

Образи я тримаю дорогоцінне поєднує в собі задоволення від шляхів , які не має собі рівних красу лісів , пройдених .

Вівторок , 25 березня 2014

Перше занепокоєння дня має місце тільки в тому , що ми залишаємо за собою метеорології і прогноз на день:

СБ, 29 березня
Субота в Парижі умов неба залишаються мінлива. Великі хмари і дощ . Ні опадів. Помірний вітер. Надійність є особливо низьким , оскільки ступінь хмарності важко оцінити. На ніч з суботи на неділю мінлива хмарність стає змінної. Помірний вітер.

І це не буде те ж саме щоранку до дня перед гонкою .

Якби я міг вибирати , я підписати відразу для такий час , здорово вранці без дощу і розігріває Як місце дня .

10 - кілометровій гонці вчора запевнив мене про мій стан формі і дав мені додаткову мотивацію для мого сеансу VMA минулої ночі.

Це завжди час інтенсивного обміну з одним ( и) клубу , і я отримую з цих вправ , введених повністю промита , але так щаслива.

Так щаслива, що я думаю , що мій бізнес буде готовий задовго до дня перед гонкою ...

Середу, 26 березня : J - 3

Це стає все ближче , і я зізнаюся , що у мене є мурахи в ногах , все , що я написав трохи вище підтверджується !

Завжди ж заклопотаність погоди попереду ... :

Сумка , і готові бути заповнені.

Завтра ввечері я тримав парі, це буде зроблено.

І тепер ми повинні думати про сном , щоб створити запаси енергії.

Понеділка , 31 березня 2014

Через два дні після , звичайно , я можу сказати , що погода дотримав слово і зберіг цю м'який і приємний час , що ми оголосили кілька днів.

от і все , справу зроблено , я зробив це !

Ралі на Meudon обсерваторії виключно відкритим для цього випадку.

Багато хто з нас насправді не дуже багато недалеко від 3000 до піаффе нетерпіння в берега призводить до обсерваторії.

Я знайшов мій друг Фабріс і ми не залишимося разом до початку (я знаю , що немає ніяких шансів побачити його знову , як тільки гонка почнеться ...).

Ми також перейшли Томас і я вважаю , що ми могли б також стикаються з іншими зелених і жовтих , які не були в звітності .

Початкове відстань хвилі дозволяє деякі 3000 бігунів , але це все ще добре разом , поки заправки Saint Cloud , тим часом вона йде , вона йде вниз , ми летимо якось камені камені .

Вона займає філії в короткостроковій особа є різноманітність трас в лісі для першої частини.

Звичайно , ми також повинні перетнути кілька доріг і деякі житлові райони , але звичайно це добре підібрані і дуже приємно.

Гарна погода нагрітися на гонці також для багатьох.

Я Робить 10 до 12 км для першого заправної самодостатності і поставив собі мету зі швидкістю 10 км / год ( я хочу в перший раз , щоб забути , як тільки я перейшов на другий транш зона).

У кілометрі 10 Я на перерву , як і очікувалося , зняв куртку і зберігає його в сумці і з добре заповнений контейнер , бар зернових і вліво.

Затори на деяких ділянках вимагають від мене , щоб йти туди і мене не було ні потреби , ні бажання і скаже мені пізніше , що я буду жалкувати , коли я не можу не йти .

До одного джерела з тераси парку Сен- Клу , вона йде знову , я почав, але я тримаю.

Сен- Клу , поки ми не мали можливість перетнути великі площі королівського полювання , Сен- Клу є основним моментом .

Ось чому я кажу про стежці на королівській землі!

З піку в 160 м над рівнем моря , національний площа Сен- Клу має у своєму привілейованому становищі , виняткові види на столицю та її околиці .

Цей домен характеристика класичного періоду , перероблений Ленотра в сімнадцятому столітті , також сховище древніх гідравлічних методів .

Колишній Корона , Національний Домен де Сен -Клу є одним з основних вся французька історичного та художнього спадщини.
Месьє , брат Людовика XIV , називається архітектори Ле Pautre і Хардуін - Mansart і художник Миньяр щоб збільшити і прикрасити замок між Парижем і Версалем . У 1785 році герцоги Орлеані продав замок королеви Марії -Антуанетти , який трансформується і прикрашені архітектором Mique . Літні правителі в резиденції дев'ятнадцятого століття , Шато -де Сен- Клу був спалений в 1870 році і знесена в 1892 році.
Укладено стінами і воротами , площа 460 га , прикрашені статуями , тримали порядок Ленотра ( 1660-1690 ) . Гідравлічна система містить елементи сімнадцятого століття : влітку , велика ігрова води в басейнах і Великий каскад. Відремонтовані номери Історичного музею викликають розквіт замку і його заснування.
Поруч з річкою , Нижній сад , плоскій поверхні клумби , газони , поцяткована тінистих алей , будинки на Grande Cascade яка процвітала від краю схилі пагорба. Літаки , бульйони , водоспади , водні чаші до свічників або кривлячись маска акцентувати цей казковий гідротехнічної споруди , яка тягнеться більш 92 м у довжину.

По крутих стежках сходження схилі пагорба дерева , відвідувач приходить у Великому басейні Jet , яка піднімається на більш ніж на 40 м у висоту і досягти , запозичення провулка балюстради , ла Lanterne . Орган , де більшість шляху парку , з видом на павільйон де Бретейль випромінювати Point , Ліхтар пропонує унікальну панораму через Сену , Париж і його передмістя , Булонський ліс Кламарі і Медоне .

Басейн Великий Джет , сходи ведуть на терасу , де стояв замок , тепер зник. Прогноз по рейтингах залишається. Звідси ви можете побачити спадкоємність ставками і фонтанами.

Строго кажучи , французький сад , відвідувачі можуть віддати перевагу англійські садів Трокадеро , розташованих вище розташування замку . Тут , інтимна атмосфера робить ви хочете йти на розсуд шляхів звивистих серед гір Бузок і mahonias або серед високих дерев , що оточують великий газон з нерівними контурами , анімовані біля ставка .


Любителі природи можуть продовжувати відвідувати на полицю , щоб переглядати щільну залісення листяних.


Мен є прекрасним майданчик для спорту всіх видів .

Я задаю собі 10 хвилин і скористався можливістю , щоб перезарядити батареї і взаємодіяти з Орельен тріатлет друг, який є добровольцем на заправку.

Спуск до входу в парк не'' просто '' але буває .

Швидше , це частина березі Сени і кількість важливіших гонщиків , які ходять , що змусить мене відпустити і почати чергувати ходьби і бігу.

Для багатьох хвилин вже п'ю більше, і я особливо бризкає , я не шкодую , козирок , який приніс мені Фабріс вранці або мої нові окуляри , які захищають мене добре.

Навколишній пейзаж стає все більш міський , навіть якщо маршрут по парках Севрі , Медоне , L'Ile Saint Germain , перш ніж повернутися в Париж .

Я насолоджуюся парки і водні джерела , щоб оновити мене і

Агентства , шахта , а й у інших гонщиків борються , і часто опція ходити стає необхідним.

Це допомагає почати і відновити деяку силу.

Нарешті , останній рядок швидше, ніж очікувалося , вона веде нас по прибуттю , яке є якраз перед мостом Єна під недовірливими очима туристів і глядачів.

Я отримую футболку і встати на шлях назад , насолоджуючись шлях .

І три тижні тому я все ще думаю про плоску сезону починається так добре і продовжуватиме незабаром з марафону , який виглядає багатообіцяючим.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire