mercredi 23 avril 2014

Taka karaļa zemes : tas tiek darīts un darīts labi !

Pirmdiena 24 marts, 2014

Countdown uzsākšanas taku , kas ieņem īpašu vietu manā golfa sportā .

Šī ir mana otrā dalība jau otro reizi , un lielisks stāsts par draudzību .

J - 5 , kā norādīts saņemšanas šovakar organizācijas ziņojumā .

Pirmo reizi pēc daudziem gadiem es esmu satraukti , lai mest sevi uz takas un tad šie ceļi , kas ir devuši man tik daudz, pirms diviem gadiem : savu daļu emociju , baudas un mazajiem priekiem .

No mana pirmā dalībai 2012 Man bija iekaroja ar daudzveidīgu un pazīstamo ceļu :

 Distance : 31km

% No ceļiem un takām : 82 %

Pacēlums : 600 D +
  
No Avenue du Château ( Meudon 92 ) , kas iet pie Meudon observatorijā , skaistā vietā , neatļautu valsts , tad mežu Meudon ,mežu viltus balsti,Domaine national de Saint mākonis , Ile Saint - Germain ,Sēnas unEifeļa tornis :

Pašvaldības šķērsojuši * :

Km 0 Izbraukšana : City of Meudon ( 92 )
Km 9 Bieži Chaville ( 92 )
13 km City Ville d' Avray ( 92 )
17 km Town of Marnes - la - Coquette ( 92 )
20 km Domaine National de Saint - Cloud ( 92 )
26 km Commune de Sèvres ( 92 )
27 km City of Meudon ( Nīderlande ) ( 92 )
28 km ievadīšana Park Ile Saint - Germain ( 92 )
29 km pilsētas Issy -les- Moulineaux ( 92 )
30 km City of Paris XV ( 75 )
31 km Ierašanās taka uz terases Mail Branly iepriekš Port Suffren - Parīze VII priekšā Eifeļa tornis ( 75 )

Attēlus Es turpinu preciously apvieno prieks par ceļiem, kas nav vienlīdzīgi skaistumu mežu šķērso .

Otrdiena, marts 25, 2014

Pirmais jautājums Dienas pieder tikai tas, ko mēs paturam meteoroloģiju un tās perspektīvas diena :

Sat, 29 Mar

Sestdiena Parīzes debesīm apstākļos saglabājas mainīgs . Lieli mākoņi un lietus . Bez nokrišņiem . Mērens vējš . Uzticamība ir īpaši zema , jomākoņu segas ir grūti novērtēt . Par naktī no sestdienas uz svētdienu , lietus kļūst mainīgs. Mērens vējš .

Un tas būspats katru rītu līdz dienai pirms sacensībām .


Ja es varētu izvēlēties , es pieteikties uzreiz uz laiku , piemēram, tas , atdzesē rīta bez lietus un sasilda kā vietā dienā.

10 kilometru skrējiens vakar mierināja mani par manu stāvokli formu un deva man papildus motivāciju manu sesijas VMA pēdējā naktī .

Tas vienmēr irlaiks, intensīvu apmaiņu ar draugu (-ām) kluba , un man no šiem vingrinājumiem uzlikto pilnīgi noskalo , bet tik laimīgs .

Tik laimīgs, ka es domāju, ka mans bizness būs gatava arī pirms dienas pirms sacensību ...

Trešdiena 26 marts : J - 3

Tas tuvojas , un es atzīstos, ka man ir skudras kājās , viss, ko es uzrakstīju nedaudz virs ir apstiprināts !

Vienmērtas pats attiecas uz laika priekšu ... :

Soma ir, un gatava piepildīt .

Rīt es bet tas tiks darīts .

Un tagad mums ir jādomā par gulētiešanas, lai izveidotu enerģijas rezerves .

Pirmdiena 31 marts, 2014

Divas dienas pēc tam, protams, es varu teikt, kalaika apstākļi ir turējis vārdu un saglabāta šī vieglu un patīkamu laiku, ka mēs paziņoja vairākas dienas .

tas ir tas , tas ir darīts , es to darīja !

Rallijs pie Meudon observatorijā ārkārtīgi atvērta godu .

Daudzi no mums ir faktiski nav ļoti daudz, kas nav tālu no 3000 līdz piaffe nepacietību no krasta , kas ved uz observatoriju .

Es atklāju mans draugs Fabrice un mēs paliktu kopā , līdz sākumam (es zinu, man nav iespēja redzēt viņu vēlreiz , tiklīdzsacensības sāksies ... ) .

Mēs arī šķērsoja Thomas , un es uzskatu, ka mēs varētu arī rasties citas zaļumi un dzeltenās , kas netika ziņots .

Sākot vilnis atstarpēm pieļauj dažas 3000 skrējēji , bet tas joprojām ir labi kopā, līdz degvielas uzpildes Saint Cloud , tikmēr tas iet , tā iet uz leju , mēs lidot kaut kā akmeņi klintis .

Tā ņem filiāles īsā sejas irdažādas takas mežā par pirmo daļu .

Protams, mums arī ir nepieciešams šķērsot dažus ceļus un dažas dzīvojamās platības , bet, protams , ir labi izvēlēts un ļoti jauki .

Jauks laiks sakarst virs rase ir arī daudz.

Es Padara 10 līdz 12 km pirmo uzpildes patstāvīgu un uzstādiet sev mērķi ar ātrumu 10 km / h ( es gribupirmo reizi , cik drīz aizmirst , kā es pārslēdz uz otro daļu zona) .

Pie kilometru 10 es esmu par manu pauze , kā gaidīts , izņemta mana jaka un saglabā to maisā un ņemot labi piepildīta konteineru, graudaugu bārs un kreisi .

Sastrēgumi uz dažām daļām man ir nepieciešama, lai staigāt tur, un man nebija ne vajadzības, ne vēlēšanās , un man vēlāk pateikt, ka es nožēloju , kad es nevaru palīdzēt, bet staigāt .

Uz atsevišķām piegādēm no terases parkā Saint Cloud , tā iet atkal , es sāku , bet es esmu saimniecībā .

Saint Cloud , kamēr mums bija iespēja šķērsot lielas teritorijas karaliskās medības , Saint Cloud irizcelt .

Tas ir iemesls, kāpēc es runāju par taku uz karaļa zemes !

Ar maksimumu pie 160 m virs jūras līmeņa ,valsts platība St Cloud ir ar savu privileģēto stāvokli , ārkārtas skatu uz galvaspilsētu un tās apkārtni .

Šis domēns raksturīgs klasiskā perioda pārveidoja Le Notre septiņpadsmitajā gadsimtā , ir arīkrātuve seno hidraulisko metodes.

Bijušais Crown ,Valsts Domaine de Saint - Cloud irnozīmīgs visa Francijas vēstures un mākslas mantojumu.

Monsieur , brālis Luija XIV , saukts arhitekti Le Pautre un Hardouin - Mansart un gleznotājs Mignard , lai palielinātu un izgreznot pili starp Parīzi un Versaļu .

1785 ,Dukes Orleānas pārdeva pili Queen Marie - Antoinette , kas ir pārveidota un dekorēts arhitekts Mique . Vasaras valdnieki deviņpadsmitajā gadsimtā dzīvesvietas ,Château de Saint - Cloud tika nodedzinātas 1870 un nopostīja 1892 .
Ieskauj sienas un vārti ,platība 460 ha , dekorēts ar statujas , tur Le Notre ( 1660-1690 ) rīkojumu .

Hidrauliskā sistēma ietver elementus , kas septiņpadsmitajā gadsimtā : vasarā , liela ūdens spēlēt baseinos unLielo kaskādi. Atjaunotajos numuri ir Vēstures muzejs pamodināt ziedonis pils un tās iemesliem.

Pie upes ,zemākas dārzs, plakanas virsmas puķu , zālāji krustām ar koku izklāta ielām, mājām uz Grande Cascade , kas uzplauka no malas meža nogāzē . Sprauslas , buljoni , ūdenskritumi , ūdens bļodas uz svečturi vai grimases maska ​​akcentēt šo pasakains hidraulisko struktūra , kas plešas vairāk nekā 92 m garš .

Stāvas takas kāpjot kalnā koki ,apmeklētājs ierodas Grand baseina Jet , kas paceļas vairāk nekā 40 m augstumu un sasniegt , aizņēmums aleja balustrāde, la Lanterne . Orgāns , kur lielākā daļa ceļi parka , ar skatu uz Pavilion de Breteuil izstarot Point , Lantern piedāvā unikālu panorāmu pār Sēnas , Parīzes un tās priekšpilsētās , Buloņas meža Clamart un Meudon .

Lielāka Jet baseins ,kāpnes ved uz terasi , kur stāvēja pili , tagad pazuda . Perspektīva joprojām . No šejienes jūs varat redzēt pēctecību dīķi un strūklakas .

Stingri runājot franču dārzu , apmeklētāji var izvēlēties angļu Trocadero Gardens , kas atrodas virs pilsētas pils . Lūk ,intīma gaisotne padara jūs vēlaties, lai iet pēc saviem ieskatiem ceļus likvidācijas starp kalniem Syringa un mahonias , vai starp augstiem kokiem ap lielu zālienu ar neregulārām kontūrām , animācijas pie dīķa .

Dabas mīļotājiem var turpināt apmeklēt uz plaukta , lai pārlūkotu blīvs cietkoksnes apmežošanu .

Šī joma irbrīnišķīgs rotaļu laukums sporta visu veidu .

Es jautāju sev 10 minūtes un bija iespēja uzlādēt baterijas un mijiedarboties ar Aurélientriathlete draugam , kurš irbrīvprātīgais , uzpildot degvielu .

Nolaišanās parka ieejas nav '' viegli '' , bet notiek.

Drīzāk , tas ir daļa no malas Sēnas unskaits arvien svarīgākajiem braucējiem, kuri staigā , kas padara mani atlaida un sākt aizstājēju pastaigu un darbojas.

Daudziem minūtēm jau es dzert vairāk , un es īpaši sprinkles , man nav žēl vizieri , kas man atnesa Fabrice rīta vai manu jauno saulesbrilles, kas aizsargā mani labi .

Apkārtējā ainava kļūst arvien pilsētas , pat ja caur parkiem Sèvres , Meudon , L'Ile Saint Germainceļš pirms atgriešanās uz Parīzi .

Man patīk parki un ūdens avotus , lai atsvaidzinātu mani un

Aģentūrām ,raktuves , bet arī citu braucēju cīnās , un bieži vieniespēja staigāt kļūst būtiska.

Tas palīdz uzsākt un atgūt kādu spēku .

Visbeidzot ,pēdējā rindā ir ātrāk , nekā gaidīts , tas noved mūs pēc ierašanās , kas ir tieši pirms tilta Jena zem skeptisks acīs tūristu un skatītāju .

Man t- kreklu un veikt ceļu atpakaļ bauda ceļu .

Un trīs nedēļas vēlāk, es joprojām domāju par plakanu sezona sākas tik labi, un turpināsies drīz ar maratonā , kas izskatās pilns ar solījumu .

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire