dimanche 15 juillet 2012

Zbiorowe moc

Niesamowite, aby porozmawiać o tym, kiedy myślimy zbiorowy sportu jak bieganie i jeszcze jest wspólna polityka że mówię.
I krzyżować z małym specjalnym tego wyścigu już cztery lata temu, w czasie, gdy firmy były trochę nieśmiałe, aby wysłać pracowników działających wokół Wielkiego Łuku, aby zebrać pieniądze na walkę z głodem na świecie.


W tym roku w 2012 roku istnieje prawie 88 firm, 2,842 rejestrujący, którzy uczestniczyli przez godzinę i pół do wyścigu, w którym przebieg pozwoliło zbierać zobowiązania z firmami. Wynik: € 455 415 zebranych, że stowarzyszenie będzie mogło korzystać na całym świecie. JAKIE SĄ NA PREZENT?
Każde euro klejnoty jest przekazywane w całości do akcji przeciwko głodowi. W 2011 roku 50% z datków zbieranych w konkursie przeznaczono na programy w tej dziedzinie.


W Bangladeszu


Darowizny przeciwko zakażeniu Hunger 2011 może uruchomić pierwszy pilotażowy ACF CMAM ust Wspólnota oparta leczeniu ostrego pliki * niedożywienie). Obszarem interwencji jest dzielnica Bazar Coxa, stosunkowo podatne na południowy wschód od kraju, który otrzymuje duży napływ nielegalnych imigrantów uciekających represji i dyskryminacji sąsiednim kraju, Birmy. Z więcej niż 13% globalnego ostrego niedożywienia, region jest poza krytycznego poziomu, który wymaga interwencji. W tym dwie dzielnice Ukhia (195, 000 mieszkańców) i Teknaf ust 270.000 mieszkańców). Na niezdolność rządów (w tym zdrowotnych) radzenia sobie z problemami, ACF proponuje wdrożenie modelu, tworząc CMAM w tym personelu miejscowego zdrowia.
Leczenie ostrego niedożywienia * na podstawie udziału społeczności.


REPUBLIKA ŚRODKOWOAFRYKAŃSKA


Darowizny przeciwko zakażeniu Hunger 2011 można również uruchomić projekt i poprawy Żywienia zarządzania ciężkiego ostrego niedożywienia w prefekturze Health Facilities Sangha Mbaéré i zapobiec ciężkiego ostrego niedożywienia.
Wykorzystanie darów Wyzwanie tego projektu zapewni zaangażowanie ACF w obszarze tym odżywczej sytuacji może ulec pogorszeniu w czasie chudego okresu w 2012 roku (okres pomiędzy końcem zapasów żywności i zbiorów następnej) .


Pozostałe 50% stanowią kapitał własny Stowarzyszenia. Fundusze te pozwalają na działania przeciwko interwencji kryzysowej głodowego konfliktów lub klęsk żywiołowych, jak to miało miejsce na Haiti czy w Rogu Afryki. Pozwalają one również stowarzyszenie do udziału w zapomnianych krajów (Liberia, Etiopia ...) gdzie tylko środki prywatne mogą uratować życie.
O Action Against Hunger
 Urodzony w nagłych przypadkach afgańskich uchodźców w Pakistanie w 1979 roku, uciekając przed walkami, Akcja przeciwko głodowi (ACF) został założony przez grupę francuskich intelektualistów w celu zwalczenia głodu na świecie, trwały i wydajny na świecie. Jej misją jest ratowanie życia poprzez zapobieganie, wykrywanie i leczenie niedożywienia, zwłaszcza w trakcie i po sytuacjach kryzysowych i konfliktowych. W 2010 r., ACF-International pracował w ponad 45 krajach, pomagając około 6,4 milionów ludzi. Poprzez integrację swoich programów krajowych i regionalnych systemów, Action Against Hunger zapewnia, że ​​krótkoterminowe interwencje stają się długoterminowe rozwiązania. W swoich działaniach, Akcja przeciwko głodowi przestrzegać następujących zasad zawartych w Karcie: niezależność, niedyskryminacji, profesjonalizm, neutralność, swobodny i bezpośredni dostęp do ofiar, Transparency. Wszyscy członkowie akcji przeciwko głodowi na świecie, stosując się do tych zasad i wyraża zgodę na przestrzeganie przez nich. Nasze obszary interwencji
Odżywianie i zdrowie praktyki opieki
Poprzez swoje programy żywienia, ACF ostrzega, diagnostykę i leczenie ostrego niedożywienia wśród najbardziej wrażliwych, małych dzieci i kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Zgodnie z wymogami danej kultury sytuacji, kontekstu i lokalnym, ACF projekty odżywianie programy, odpowiednie zdrowie populacji docelowej.
Bezpieczeństwo żywności i środków do życia
Ogólnym celem interwencji w ACF "bezpieczeństwa żywności i źródeł utrzymania" jest ratowanie życia w sytuacjach kryzysowych oraz ochronę i utrzymanie warunków życia grup najsłabszych w trakcie lub po szoku i ciągłe sytuacjach stresowych.
Woda, kanalizacja i Higiena
Odżywcze dobro społeczności wymaga dużych dostaw czystej wody i odpowiednich znajomości sposobów wykorzystania i zarządzania. Całe społeczności mogą zachorować jeśli higiena jest zaniedbana. Działanie przeciwko interweniuje głodu zapobiegając niedożywienia w dwóch sytuacjach: w nagłych przypadkach (epidemie, klęski żywiołowe, ...) i jako część szerszego zapobieganiu niedożywienia.
Rzecznictwo i świadomość
Wraz z jego interwencji w dziedzinie, ACF daje również misję, aby zmienić problemów, których zespoły są świadkami bezpośrednio poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem i analizy do decydentów i opinii publicznej, w celu uzyskania Konkretne zmiany kontekstów i polityki dotkniętych populacjach.
Nie sposób mówić o wyścigu, nie wspominając ACF i działania na całym świecie:
O Action Against Hunger


Urodzony w nagłych przypadkach afgańskich uchodźców w Pakistanie w 1979 roku, uciekając przed walkami, Akcja przeciwko głodowi (ACF) został założony przez grupę francuskich intelektualistów w celu zwalczenia głodu na świecie, trwały i wydajny na świecie.


Jej misją jest ratowanie życia poprzez zapobieganie, wykrywanie i leczenie niedożywienia, zwłaszcza w trakcie i po sytuacjach kryzysowych i konfliktowych. W 2010 r., ACF-International pracował w ponad 45 krajach, pomagając około 6,4 milionów ludzi. Poprzez integrację swoich programów krajowych i regionalnych systemów, Action Against Hunger zapewnia, że ​​krótkoterminowe interwencje stają się długoterminowe rozwiązania.


W swoich działaniach, Akcja przeciwko głodowi przestrzegać następujących zasad zawartych w Karcie:
Niepodległości, niedyskryminacji, profesjonalizm, neutralność, swobodny i bezpośredni dostęp do ofiar, Transparency. Wszyscy członkowie akcji przeciwko głodowi na świecie, stosując się do tych zasad i wyraża zgodę na przestrzeganie przez nich.


Nasze obszary interwencji
Odżywianie i zdrowie praktyki opieki w ramach swoich programów żywieniowych, ACF ostrzega, diagnostykę i leczenie ostrego niedożywienia wśród najbardziej wrażliwych, małych dzieci i kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Zgodnie z wymogami danej kultury sytuacji, kontekstu i lokalnym, ACF projekty odżywianie programy, odpowiednie zdrowie populacji docelowej.
Bezpieczeństwo żywności i środków do życia
Ogólnym celem interwencji w ACF "bezpieczeństwa żywności i źródeł utrzymania" jest ratowanie życia w sytuacjach kryzysowych oraz ochronę i utrzymanie warunków życia grup najsłabszych w trakcie lub po szoku i ciągłe sytuacjach stresowych.
Woda, kanalizacja i higiena odżywiania dobro społeczności wymaga dużych dostaw czystej wody i odpowiednich znajomości sposobów wykorzystania i zarządzania. Całe społeczności mogą zachorować jeśli higiena jest zaniedbana. Działanie przeciwko interweniuje głodu zapobiegając niedożywienia w dwóch sytuacjach: w nagłych przypadkach (epidemie, klęski żywiołowe, ...) i jako część szerszego zapobieganiu niedożywienia.
Rzecznictwo i świadomość
Wraz z jego interwencji w dziedzinie, ACF daje również misję, aby zmienić problemów, których zespoły są świadkami bezpośrednio poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem i analizy do decydentów i opinii publicznej, w celu uzyskania Konkretne zmiany kontekstów i polityki dotkniętych populacjach.


Więcej informacji: http://www.actioncontrelafaim.org/~~V
Pomysł, aby uruchomić lub pieszo'' przydatne'' pracowników na ich czasu pracy to świetny pomysł i jest dokładnie wykorzystanie zamierzałem kilometrów że mogę podróżować.
Niestety wszystkie rasy nie poświęcają wiele zapisów w głównych działań, ale widać coraz częściej w prezentacji ras, przywołanie płatności części środków do stowarzyszenia lub działania w szczególności.
Jest to dodatkowa motywacja do pobiegać i powiesić na szelkach, w moim przypadku jest dokładnie to.
Jest to mała kropla w morzu potrzeb życiowych odczuwalne na całym świecie, ale przynajmniej ona zasługuje istnieje!
W tym roku chciałbym uruchomić jak zwykle w barwach AXA Serc, stowarzyszenia, które przynoszą pracowników solidarności grupy działań:
Serce AXA: stowarzyszenia porcja zainwestowali we wspólnym zaangażowaniu


Zobowiązanie do solidarności: naturalnym przedłużeniem misji AXA dla rozwoju gospodarczego i społecznego


Dzięki swojej pracy, AXA uczestniczy ze swoimi pracownikami, jego akcjonariusze i jej sieci do rozwoju gospodarczego i społecznego oraz zapewnienia wykonania odpowiedzialnie. Po pierwsze, pomagając swoim klientom chronić się przed zagrożeniami życia, dając im środki na przygotowanie się na przyszłość i reagować, ale także udział w rozwoju solidarności w społeczeństwie poprzez zaangażowanie solidarność z pracownikami AXA.
Zaangażowanie na rzecz solidarności w dziedzinie wykluczenia, czy to społeczne czy niepełnosprawność związana lub zdrowia.


AXA Towarzystwo Kardiologiczne jest pionierem tego zobowiązania. Założona w 1991 roku, po konsultacji z pracownikami, obejmuje pracowników, którzy chcą inwestować dobrowolnie na rzecz ubogich, chorych,, niepełnosprawnych ...
Program jest odpowiedzią na ich gotowość do działania poprzez zapewnienie działania ze stowarzyszeniami działającymi w dziedzinie wykluczenia, czy to społeczne czy inwalidztwo związane z utratą zdrowia.
Wolontariusze w samym sercu tego zaangażowania solidarność:


Ich silne zaangażowanie, jakość ich działań indywidualnych i zbiorowych, są podstawą filantropia i wzmocnienia dni AXA po dniu podjęcia zobowiązania wspólne i obywatelstwa korporacyjnego.
W przeciwieństwie do innych lat nie rozpoznaję wśród setek osób zaangażowanych w barwach stowarzyszenia, ale to tylko drobny szczegół jak zapał, ona również zbiorowy i zaraźliwa.
I bardziej ogólnie na tysiące biegaczy i spacerowiczów, nie widzę znajomą twarz, a jednak wszyscy znają mnie, ponieważ mamy wspólny cel, aby zrobić mały wkład do projektów o akcji przeciwko głodowi. Oczywiście zazdroszczę ci, którzy pochodzą z kolegami i / lub przyjaciół, którzy dokonali tego zdarzenia prawdziwe projekt biznesowy. Znajdują się one przed wyścigiem, jest zachęcanie do niego i przedłużyć przyjemność dzielenia tej ponadczasowej miejsce pracy po wyścigu. Na szczęście klimat jest łagodny, a nawet jeśli deszcz grozi będziemy suche przez cały wyścig. Wiatr stałego towarzyszem promenadzie jest wszechobecny, ale zajęłoby więcej, aby uratować nas od posuwa się naprzód. Ten wyścig ma szczególny smak: będziemy działać, a nie tylko anegdoty i dowcipy akcji pomiędzy zawodnikami z jednym golem i wszystko sam: gromadzić mile nie dla wydajności, ale aby umożliwić ich do darowizn dokonanych przez firmy, które my reprezentują. Rasa ma ograniczony czas jednego trzydzieści i pozwala każdemu, bieganie lub chodzenie chodzić na pętlę wokół Arche Grande de La Defense. Jest to podróż godne wyścigu dobowy (test zawodników, które trwa 24 godzin). To nie przypadek, ale zapał jest podobny. Wynik jest spektakularny, ponieważ jesteśmy w końcu w 2191 do 87 firm i mamy podróżował 30,361 km The kwotą funduszy zgromadzonych wynosiła 455,415 euro.
Spółka
Liczba zawodników
Km przebytej przez firmy
Datki zbierane
RAZEM 87
2191
                   30 361
                                455 415
Następny wyścig w tym samym duchu jest wyścig organizowany przez Land Bank, którego siedziba znajduje się w Charenton.
Firmy Charentonnaise odbywa się w Bois de Vincennes, jest krzyż przedsiębiorstwo East Paryżu.
Korzyści z tego eCourse zostaną przekazane Handi'Chiens, stowarzyszenia, które wychowuje i zapewnia bezpłatne psów asystujących dla osób z upośledzeniem ruchu.
Ten wyścig jest otwarty dla wszystkich licencjonowanych czy też nie.
Oba kursy są oferowane przede 7200 m indywidualnie, drugi singiel z 3400 m, dwa, bieganie lub chodzenie.
Aby uzyskać dopasowanie, rozgrzewka jest zaplanowane na 11.30 na Cipale w Bois de Vincennes (51 Avenue de Gravelle) do oficjalnego startu o godzinie 12.30. Trzysta biegacze już zarejestrowany, ale zawsze można zrobić na miejscu w wysokości 10 €. Informacje na temat 01.57.44.75.14 lub www.lacharentonnaiseentreprises.org.
2012 wydanie:
Foot wyścig: "Przedsiębiorstwa Charentonnaise" na stadionie Cipale w Bois de Vincennes (94), czwartek, 11
Kontakt: AS kredytowa Foncier: ascff@creditfoncier.fr - 06.78.81.10.73
I przekonać was jest to z pewnością sposób spędziłem w tym wyścigu na jednym z moich blogów (http://lebleutriathlete.over-blog.com/article-ac-est-tout-moi-75010349.html) :
Czwartek, uczestniczy w wyścigu, gdzie nigdy wcześniej nie słyszał aż do tego roku: Firmy Charentonnaise: 7,111 km na kursie, że często właśnie na wschód od Paryża.
Rzeczywiście start i meta w Cipale ust welodrom Jacques Anquetil): magiczne miejsce.
Wychodząc na 12: 30: idę po Paryżu, gdzie dotarł pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.
Atmosfera jest przyjazna i śliniaczek jest szybkie.
Wielu biegaczy to zespół z ich działalności, a więc czuję się trochę samotny, ale jestem przyzwyczajony do!
Panuje łagodny euforię bo (on) lub zawodnicy zespołu obecne zdecydowali się działać dobrze, niektóre wpisy zostaną przekazane do stowarzyszenia Handi-psów: http://www.handichiens.org/~~V,'' co Jej misją jest kształcenie i bezpłatne psów asystujących dla osób z upośledzeniem ruchu.''
Poza tym kilka osób dotkniętych niepełnosprawnością pochodzić z ich psami.
Nie wyobrażam sobie pracy z systemem do innych celów niż pomocnych działań i które pozwolą mówić o przyczynie, że czuję się ma rację.
Urzędnicy mówią wywołać partnerów, a następnie obronił przyczyną pomimo porażki początku pistoletu wypowiedzenia.
Jak zwykle ktoś wsadził mnie w za wszystkich i wraca stopniowo w ciągu pierwszych stu metrów.
Kurs jest bardzo przyjemne i może położyć głowę w harmonogramie wyścigu, który jest całkowicie nietypowe dla mnie.
Jak zwykle cieszył się pasty z owoców 15 minut przed odlotem i to będzie wystarczające do nieco ponad 7 km
By minusy nie rozpocząć wyścig bez mojej butelki wierny i nie żałuję, bo to jest wystarczająco ciepło, a wiatr osusza jamy ustnej szybko jak pył.
Odczucia są niesamowite i kurs jest wspaniały plac zabaw dla dzieci
Cenię każdą sekundę, która przechodzi.
Kurs składa się z dwóch pętli, zaczynając i kończąc na tym wspaniałym Velodrome.
Druga pętla jest wygodna, ponieważ kurs jest już uznawany za przyjemny i zawsze z przebiegu w pobliżu wody.
W oddali słychać rozmówcę przy mikrofonie, pachnie do mety!
Jak to często w ciągu ostatnich kilku miesięcy naprawdę chcę sprintu i nie pozwól mi przekroczyć więc rozszerzyć swoją szybkość i końcowy odcinek idzie jak marzenie.
Mało mety, wolontariusz pędzi do zasilania każdego zawodnika z sokiem pomarańczowym i bar zbóż.
Są to terminy nieodzowne!

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire