dimanche 15 juillet 2012

Kolektivní výkon

 Úžasné mluvit o tom, kdy si myslíme, že kolektivní sport, jako běh a přesto je to společná politika, že jsem mluvil.
Přešel jsem cesty s trochou speciální tomto závodě již před čtyřmi lety, v době, kdy podniky byly trochu plachá poslat zaměstnance pobíhat Velké Arch získat peníze k boji proti hladu ve světě.


V letošním roce v roce 2012 je téměř 88 firem, 2,842 žadatelé o registraci, kteří se zúčastnili za hodinu a půl se na závod, ve kterém najeto dovoleno sbírat sliby společností. Výsledek: € 455 415 zjišťovat, že sdružení bude moci používat po celém světě. JAKÉ JSOU DÁRKY?
Každé euro shromážděný je věnován výhradně na boj proti hladu. V roce 2011 se 50% příspěvků vybíraných na Challenge přidělené na programy v oblasti.


V Bangladéši


Dary proti hladu Challenge 2011 může spustit první pilotní ACF CMAM (Community based Management akutní podvýživou *). Oblast podpory je okres Bazar Coxe, což je relativně zranitelné jihovýchodě země, který obdrží velký proud ilegálních přistěhovalců prchajících represe a diskriminace na sousední země, Barmě. S více než 13% celosvětové akutní podvýživou, kraj je za kritickou hranici, která vyžaduje zásah. Včetně dvou okresech Ukhia (195, 000 obyvatel) a odst. Teknaf 270,000 obyvatel). Na neschopnost vlád (včetně zdravotních), jak se vyrovnat s problémy, ACF navrhuje zavést model, se kterým tvoří CMAM včetně místního zdravotnického personálu.
* Léčba akutní podvýživou na základě účasti komunity.


STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA


Dary proti hladu Challenge 2011 můžete také spustit projekt a výživy zlepšení nakládání s těžkou akutní podvýživou ve zdravotnických zařízeních v prefektuře Sangha Mbaéré a zabránit vážné akutní podvýživou.
Použití darů Challenge na tomto projektu zajistí účast ACF v oblasti výživy, včetně situace mohla zhoršovat během libového období v roce 2012 za období mezi koncem zásob potravin a další sklizně) .


Zbývajících 50% je podíl sdružení. Tyto prostředky umožňují boj proti hladu zásahu při mimořádných událostech v konfliktů či přírodních katastrof, jako tomu bylo na Haiti či v oblasti Afrického rohu. Umožňují také sdružení zasahovat do zapomenutých zemích (Libérie, Etiopie ...), kde jen ze soukromých zdrojů může zachránit život.
O boji proti hladu
 Narodil se v případě nouze, na afghánských uprchlíků v Pákistánu, v roce 1979, kteří utíkali před boji (ACF) Akce proti hladu byla založena skupinou francouzských intelektuálů s cílem vymýtit hlad na celém světě, udržitelné a efektivní ve světě. Jejím posláním je zachraňovat životy prostřednictvím prevence, odhalování a léčbě podvýživy, zejména při a po mimořádných situacích a konfliktech. V roce 2010, ACF-International působí ve více než 45 zemích, pomoc zhruba 6,4 milionu lidí. Díky integraci svých programů s národními a regionálními systémy, boji proti hladu zajišťuje, že krátkodobé zásahy stal dlouhodobé řešení. Při své činnosti, Akce proti hladu dodržovat tyto zásady zakotvené v Listině: nezávislosti, zákazu diskriminace, profesionalita, Neutralita, zdarma a přímý přístup k obětem, transparentní. Všichni členové boj proti hladu ve světě, dodržování těchto zásad a souhlasí se je dodržovat. NAŠE OBLASTI PODPORY
Výživová a zdravotní péče praktiky
Prostřednictvím svých výživových programů, ACF varuje, diagnostiku a léčbu akutní podvýživy mezi nejvíce zranitelné, malé děti a těhotné nebo kojící ženy. Podle požadavků konkrétní situace, místní a regionální kultury, ACF designy výživa programy, případně zdraví cílová populace.
Potravinová bezpečnost a živobytí
Hlavním cílem intervence v ACF "bezpečnost potravin a živobytí" je zachraňovat životy v krizových situacích a chránit a udržovat životní podmínky zranitelných skupin obyvatelstva v průběhu nebo po šoku a kontinuální stresových situacích.
Voda, kanalizace a hygiena
Nutriční blaho společenství vyžaduje velké zásoby pitné vody a odpovídající znalost způsobů, jak používat a spravovat. Celé komunity se může stát špatně, pokud je hygiena zanedbávána. Boj proti hladu zásahu v prevenci podvýživy ve dvou situacích: v události (epidemie, přírodní katastrofy, ...) a jako součást širší prevenci podvýživy.
Advokacie a povědomí
Spolu se svými zásahy v této oblasti, ACF také dává za úkol změnit problémy, jejichž týmy jsou svědky přímo podělí o své zkušenosti a analýzy pro tvůrce politiky a veřejného mínění, s cílem získat Konkrétní změny kontextů a politik postiženého obyvatelstva.
Nelze mluvit o závodě bez uvedení ACF a akcí po celém světě:
O boji proti hladu


Narodil se v případě nouze, na afghánských uprchlíků v Pákistánu, v roce 1979, kteří utíkali před boji (ACF) Akce proti hladu byla založena skupinou francouzských intelektuálů s cílem vymýtit hlad na celém světě, udržitelné a efektivní ve světě.


Jejím posláním je zachraňovat životy prostřednictvím prevence, odhalování a léčbě podvýživy, zejména při a po mimořádných situacích a konfliktech. V roce 2010, ACF-International působí ve více než 45 zemích, pomoc zhruba 6,4 milionu lidí. Díky integraci svých programů s národními a regionálními systémy, boji proti hladu zajišťuje, že krátkodobé zásahy stal dlouhodobé řešení.


Při své činnosti, Akce proti hladu dodržovat tyto zásady zakotvené v Listině:
Nezávislosti, zákazu diskriminace, profesionalita, Neutralita, zdarma a přímý přístup k obětem, transparentní. Všichni členové boj proti hladu ve světě, dodržování těchto zásad a souhlasí se je dodržovat.


NAŠE OBLASTI PODPORY
Výživová a zdravotní péči praxe prostřednictvím svých výživových programů, ACF varuje, diagnostiku a léčbu akutní podvýživy mezi nejvíce zranitelné, malé děti a těhotné nebo kojící ženy. Podle požadavků konkrétní situace, místní a regionální kultury, ACF designy výživa programy, případně zdraví cílová populace.
Potravinová bezpečnost a živobytí
Hlavním cílem intervence v ACF "bezpečnost potravin a živobytí" je zachraňovat životy v krizových situacích a chránit a udržovat životní podmínky zranitelných skupin obyvatelstva v průběhu nebo po šoku a kontinuální stresových situacích.
Voda, kanalizace a hygiena výživy blaho společenství vyžaduje velké zásoby pitné vody a odpovídající znalost způsobů, jak používat a spravovat. Celé komunity se může stát špatně, pokud je hygiena zanedbávána. Boj proti hladu zásahu v prevenci podvýživy ve dvou situacích: v události (epidemie, přírodní katastrofy, ...) a jako součást širší prevenci podvýživy.
Advokacie a povědomí
Spolu se svými zásahy v této oblasti, ACF také dává za úkol změnit problémy, jejichž týmy jsou svědky přímo podělí o své zkušenosti a analýzy pro tvůrce politiky a veřejného mínění, s cílem získat Konkrétní změny kontextů a politik postiženého obyvatelstva.


Další informace: http://www.actioncontrelafaim.org/~~V
Nápad běžet nebo chodit'''' užitečné zaměstnanců na jejich pracovní doby je skvělý nápad a je přesně určena k použití jsem kilometrů, které jsem cestovat.
Bohužel všechny závody nevěnuje mnoho zápisu do velkých akcí, ale vidíme stále častěji v prezentaci závodů, vyvolání platby části finančních prostředků na sdružení nebo akce zvláště.
Je to větší motivací jít běh a pověsit bryndák, v mém případě je přesně to.
Je to malá kapka v moři životních potřeb vnímány na celém světě, ale alespoň si zaslouží existovat!
Tento rok bych pracovat jako obvykle v barvách AXA srdcí, sdružení, které přinášejí solidarity zaměstnanců akčních skupin:
AXA Srdce: porce sdružení investované do společného závazku


Solidaritu: přirozené rozšíření mise AXA pro hospodářský a sociální rozvoj


Přes jeho práci, AXA se účastní se svými zaměstnanci, jejích akcionářů a jeho sítí do hospodářského a sociálního rozvoje a zajištění výkonu zodpovědně. Nejprve tím, že pomáhá svým zákazníkům chránit před riziky života, dát jim prostředky k přípravě na budoucnost, a reagovat, ale také se podílí na rozvoji solidarity ve společnosti prostřednictvím závazku solidaritu se zaměstnanci AXA.
Solidaritu v oblasti vyloučení, ať už sociální nebo zdravotní postižení související nebo zdraví.


AXA Heart Association je v čele tohoto závazku. Společnost byla založena v roce 1991, po konzultaci se zaměstnanci, zahrnuje zaměstnance, kteří chtějí investovat dobrovolně ve prospěch chudých, nemocných, zdravotně postižených, ...
Reaguje na jejich ochotu k jednání tím, že akce s asociací působících v oblasti sociálního vyloučení, ať už sociální nebo zdravotní postižení nebo zdravotní souvislosti.
Dobrovolníci v srdci tohoto závazku solidarita:


Jejich silný závazek, kvalita jejich individuálních a kolektivních akcí, jsou základem firemní filantropie a posílit AXA den po dni společným závazkem a firemního občanství.
Na rozdíl od jiných let jsem neuznávají mezi stovkami lidí zapojených v barvách sdružení, ale to je jen detail jako je zápal, ona také kolektivní a nakažlivý.
A obecněji na tisíce běžců a chodce, nevidím žádnou známou tvář, a přesto všichni jsou obeznámeni se mnou, protože máme společné přání, aby se malé příspěvky na projekty v akci proti hladu. Samozřejmě, že závidím těm, kteří přišli ze strany kolegů nebo přátel, kteří provedli tuto událost skutečný obchodní projekt. Ocitají se před závodem, je povzbuzující pro ni a prodloužit potěšení sdílení tohoto nadčasový pracoviště po závodě. Naštěstí klima je mírné a to iv případě deště hrozí budeme suchý v celém závodě. Vítr obvyklé společník promenádě je všudypřítomný, ale to by trvat déle, aby nás kupředu. Tento závod má zvláštní příchuť: budeme běhat a nejen sdílejí historky a vtipy mezi jezdci s jediným cílem a to vše stejné: akumulovat míle ne na výkon, ale aby je do darů od firem, které představují. Závod má omezenou dobu trvání v půl druhé a umožňuje každému, běh nebo chůzi chodit smyčku kolem Grande Arche de La Défense. Je to cesta stojí za závod pro cirkadiánní (jezdci test, který trvá 24 hodin). Toto není ten případ, ale horlivost je podobný. Výsledkem je velkolepá, protože jsme konečně v 2191 až 87 společností, a my jsme cestovali 30,361 km jsou Objem finančních prostředků ve výši 455,415 eur.
Společnost
Počet jezdců
Km ujeté společnosti
Dary shromažďovány
Celkem 87
2191
                   30 361
                                455 415
Příští závod ve stejném duchu se závod pořádá zemskou banku, jejíž hlavní sídlo v Charenton.
V Charentonnaise společnosti se koná v Bois de Vincennes, to je kříž podnik východní Paříži.
Výhody tohoto ecourse bude věnován na Handi'Chiens a sdružení, která vzdělává a poskytuje bezplatné asistenční psy pro lidi s poruchami pohyblivosti.
Tento závod je otevřen pro všechny licencované nebo ne.
Oba kurzy jsou nabízeny, první jedince 7200 m, druhý singl z 3400 m, dva, běh nebo chůzi.
Chcete-li získat kondici, je warm-up naplánováno na 11:30 hod. v Cipale, v Bois de Vincennes (51 Avenue de Gravelle) na oficiální zahájení v 12:30. Tři sta běžců se už registrovali, ale vždy je možné provést na místě na 10 EUR. Informace o 01.57.44.75.14 nebo www.lacharentonnaiseentreprises.org.
2012 vydání:
Noha závod: "The Charentonnaise podniků" na stadionu Cipale v Bois de Vincennes (94), 11. října
Kontakt: AS Credit Foncier: ascff@creditfoncier.fr - 06.78.81.10.73
A přesvědčit vás, je to určitě způsob, jak jsem strávil na tomto závodě na jednom z mých blogů (http://lebleutriathlete.over-blog.com/article-ac-est-tout-moi-75010349.html) :
Čtvrtek, účast v závodě, kde jsem nikdy neslyšel až do tohoto roku: Charentonnaise firem: 7.111 Km na Samozřejmě, že jsem často jen na východ od Paříže.
Rozhodně začíná a končí na Cipale odst. velodrom Jacques Anquetil): magické místo.
S odjezdem v 12: 30: jdu přes Paříž, přijít půl hodiny před závodem.
Atmosféra je přátelská a bryndák je rychlá.
Mnoho běžců je tým s jejich podnikání, a tak se cítím trochu osamělý, ale jsem zvyklý!
Tam převládá mírné euforie, protože (na) nebo tým jezdců přítomné se rozhodli spustit dobré, některé položky věnován sdružení Handi-Psi: http://www.handichiens.org/~~V,'', která Jejím posláním je vzdělávat a poskytovat zdarma asistenčních psů pro osoby s poruchami pohyblivosti.''
Kromě pár lidí postižených postižením přišli se svými psy.
Neumím si představit, dochází v provozu nic jiného, ​​než užitečných činností a které umožní hovořit o příčině, že mám pocit že je správné.
Úředníci hovoří vyvolat partnery a pak obhájil příčinou i přes selhání zbraně startu je uveden.
Jako obvykle jsem si sám sebe za všechny a vrátí postupně v průběhu prvních stovek metrů.
Kurz je velmi příjemný a může položit hlavu na závodní plánu, který je zcela neobvyklé pro mě.
Jako obvykle jsem si užil pastu minut 15 ovocných před odletem a bude stačit jen něco málo přes 7 km
Tím zápory nemám start závodu bez mého věrného lahve a já nelituji, protože to je dost teplá a vítr vysušuje úst rychle jako prach.
Tyto pocity jsou úžasné a kurz je nádherné hřiště
Oceňuji, že každou sekundu prochází.
Kurz se skládá ze dvou smyček, začínající a končící na tento velkolepý velodrome.
Druhý okruh je pohodlné, protože kurz je již uznáván jako milý a vždy s průchodem u vody.
V dálce slyšíme reproduktor na mikrofon, voní to do cíle!
Jak často v posledních měsících opravdu chci sprintu a nenech mě překročit tak jsem zvýšit svou rychlost a poslední úsek se děje jako sen.
Sotva dokončit řádek, dobrovolník spěchá dodávat každého jezdce s pomerančovým džusem a cereální tyčinka.
Jedná se o události staly nepostradatelnou součástí!

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire