dimanche 15 juillet 2012

Колективна сила

Дивно говорити про те, коли ми думаємо, колективні спорту, як біг і все ж це загальна політика, що я говорю.
Я перетнувся з невеликою кількістю спеціального цій гонці вже чотири роки тому, в той час, коли компанії були трохи сором'язливий, щоб посилати своїх співробітників бігають Великої Arch, щоб зібрати гроші для боротьби з голодом у світі.


Цього року в 2012 році налічується близько 88 компаній, 2842 реєстрантів, які були присутні на півтори години в гонці, в якій пробіг дозволив зібрати зобов'язань з боку компаній. Результат: € 455 415 зібраних, що асоціація зможе використовувати по всьому світу. ЯКІ ПОДАРУНКИ?
Кожен євро, зібрані пожертвував повністю дій проти голоду. У 2011 році 50% пожертвувань, зібраних на виклик виділяються на програми в області.


У Бангладеш


Пожертвування по боротьбі з голодом Виклик 2011 можна запустити перший пілотний ACF CMAM (общинного управління гострого недоїдання *). Втручання області є район Кокс-Базар, щодо вразливою південно-сході країни, яка отримує великий потік нелегальних іммігрантів, які втекли репресій і дискримінації в сусідню країну, в Бірмі. Маючи більш ніж 13% від загального гострого недоїдання, в регіоні за критичний поріг, який вимагає втручання. У тому числі двох районів Ukhia (195000 жителів) та Teknaf (270000 жителів). У нездатності уряду (включаючи охорону здоров'я), щоб впоратися з проблемами, ACF пропонує для реалізації моделі формування CMAM в тому числі місцевого медичного персоналу.
* Лікування гострого недоїдання на основі участі громад.


Центральноафриканська Республіка


Пожертвування по боротьбі з голодом Виклик 2011 можна також запустити проект і харчування Удосконалення управління важкої гострої недостатності харчування в лікувально-профілактичних установах префектури Сангха Mbaéré і запобігання важкого гострого недоїдання.
Використання дарів проблема цього проекту дозволить забезпечити участь ACF в області харчування в тому числі ситуація може погіршитися під час пісного періоду в 2012 році (в період між закінченням запасів продовольства і майбутній урожай) .


Решта 50% акцій Товариства. Ці засоби дозволяють дій по боротьбі з голодом втручання надзвичайного стану в конфлікти або стихійні лиха, як це мало місце на Гаїті чи в районі Африканського Рогу. Вони також дозволяють асоціацію втрутитися в забуті країни (Ліберія, Ефіопія ...), де тільки приватне фінансування може врятувати життя.
Про боротьбу з голодом
 Народився в надзвичайних ситуаціях, афганських біженців в Пакистані, в 1979 році, рятуючись від бойових дій, дій проти голоду (ACF) була заснована групою французьких інтелектуалів для того, щоб викорінити голод в глобальному масштабі, стійких і ефективних у світі. Її місія полягає, щоб врятувати життя шляхом запобігання, виявлення та лікування недостатності харчування, особливо під час і після надзвичайних ситуацій і конфліктів. У 2010 році АКФ-International працює в більш ніж 45 країнах, допомагаючи приблизно 6,4 млн. чоловік. За рахунок інтеграції своїх програм з національними і регіональними системами, боротьбі з голодом гарантує, що короткострокові заходи повинні ставати місцями довгострокового рішення. У своїй діяльності по боротьбі з голодом дотримуватися такі принципи, закріплені в Статуті: незалежність, недискримінації, професіоналізм, нейтральність, вільний і прямий доступ до жертв, прозорість. Всі члени дій по боротьбі з голодом у світі, дотримуючись цих принципів і погоджуєтеся дотримуватися їх. Наші сфери діяльності
Практики харчування та медичного обслуговування
В рамках своїх програм харчування, ACF попереджає, діагностики та лікування гострого недоїдання серед найбільш уразливих груп, дітей та вагітних або годуючих жінок. Відповідно до вимог конкретної ситуації культура, контекст і місцеві, ACF дизайн програми харчування, відповідний здоров'я цільових груп населення.
Продовольча безпека і засоби до існування
Основна мета заходів в ВБФ «продовольчої безпеки та засобів до існування", щоб врятувати життя в кризових ситуаціях і для захисту та підтримки рівня життя вразливих груп населення під час або після удару і в безперервний стресові ситуації.
Водопостачання, санітарії та гігієни
Харчування добробут спільноти потрібні великі запаси чистої води і адекватних знань про способи використання і управління. Цілі громади може стати погано, якщо гігієни нехтують. Дії проти голоду втручається в запобіганні недоїдання в двох ситуаціях: в умовах надзвичайних ситуацій (епідемії, стихійні лиха, ...) і як частина більш широкої профілактики недоїдання.
Інформаційно-пропагандистських
Поряд з його втручання в цій галузі, ACF також дає місія змінити завдання, команди свідків безпосередньо шляхом обміну досвідом та аналізу політики та громадської думки, з тим щоб отримати конкретні зміни умов і політики постраждалого населення.
Неможливо говорити про гонку без згадки ACF і дії по всьому світу:
Про боротьбу з голодом


Народився в надзвичайних ситуаціях, афганських біженців в Пакистані, в 1979 році, рятуючись від бойових дій, дій проти голоду (ACF) була заснована групою французьких інтелектуалів для того, щоб викорінити голод в глобальному масштабі, стійких і ефективних у світі.


Її місія полягає, щоб врятувати життя шляхом запобігання, виявлення та лікування недостатності харчування, особливо під час і після надзвичайних ситуацій і конфліктів. У 2010 році АКФ-International працює в більш ніж 45 країнах, допомагаючи приблизно 6,4 млн. чоловік. За рахунок інтеграції своїх програм з національними і регіональними системами, боротьбі з голодом гарантує, що короткострокові заходи повинні ставати місцями довгострокового рішення.


У своїй діяльності по боротьбі з голодом дотримуватися такі принципи, закріплені в Статуті:
Незалежності, недискримінації, професіоналізм, нейтральність, безкоштовно і прямий доступ до жертв, прозорість. Всі члени дій по боротьбі з голодом у світі, дотримуючись цих принципів і погоджуєтеся дотримуватися їх.


Наші сфери діяльності
Харчування та охорона здоров'я практики в рамках своїх програм харчування, ACF попереджає, діагностики та лікування гострого недоїдання серед найбільш уразливих груп, дітей та вагітних або годуючих жінок. Відповідно до вимог конкретної ситуації культура, контекст і місцеві, ACF дизайн програми харчування, відповідний здоров'я цільових груп населення.
Продовольча безпека і засоби до існування
Основна мета заходів в ВБФ «продовольчої безпеки та засобів до існування", щоб врятувати життя в кризових ситуаціях і для захисту та підтримки рівня життя вразливих груп населення під час або після удару і в безперервний стресові ситуації.
Водопостачання, санітарії та гігієни харчування добробут спільноти потрібні великі запаси чистої води і адекватних знань про способи використання і управління. Цілі громади може стати погано, якщо гігієни нехтують. Дії проти голоду втручається в запобіганні недоїдання в двох ситуаціях: в умовах надзвичайних ситуацій (епідемії, стихійні лиха, ...) і як частина більш широкої профілактики недоїдання.
Інформаційно-пропагандистських
Поряд з його втручання в цій галузі, ACF також дає місія змінити завдання, команди свідків безпосередньо шляхом обміну досвідом та аналізу політики та громадської думки, з тим щоб отримати конкретні зміни умов і політики постраждалого населення.


Для отримання додаткової інформації: http://www.actioncontrelafaim.org/ ~ ~ V
Ідея для бігу або ходьби'''' корисних працівників у робочий час це чудова ідея, і саме використання я мав намір кілометрів, що я подорожую.
На жаль, всі раси не присвячувати більшу частину учнів в основних діях, але ми бачимо все частіше і частіше в презентації гонки, викликання виплати частини коштів для асоціації або дії зокрема.
Це додаткова мотивація, щоб бігати і повісити нагрудник, в моєму випадку це саме так.
Це маленька крапля в морі життєвих потреб відчувається у всьому світі, але принаймні, вона заслуговує на те, щоб їсти!
В цьому році я буду працювати, як звичайно, під колір AXA Hearts, асоціації, які приносять солідарність співробітників ініціативної групи:
AXA серце: порція асоціації інвестувати в спільні зобов'язання


Прихильність до солідарності: природне продовження місії AXA для економічного і соціального розвитку


Завдяки його роботі, AXA бере участь із своїми співробітниками, акціонерами та мереж економічного і соціального розвитку, а також забезпечити здійснення відповідально. Перше, допомагаючи своїм клієнтам захиститися від ризиків, життя, даючи їм можливість підготуватися до майбутнього і реагувати, але й участь в розвитку солідарності в суспільстві, завдяки прихильності солідарність з працівниками AXA.
Прихильність до солідарності в області винятку, будь то соціальні або пов'язаних з інвалідністю чи здоров'я.


AXA кардіологічної асоціації є ініціатором цього зобов'язання. Заснована в 1991 році, після консультацій зі співробітниками, вона включає співробітників, які хочуть інвестувати добровільно на користь бідних, хворих, інвалідів, ...
Він відповідає на їх готовність діяти, забезпечуючи дії з асоціаціями, що працюють в області винятку, будь то соціальні або пов'язаних з інвалідністю чи здоров'я.
Волонтери в центрі цієї прихильності солідарності:


Їх прихильність, якість їх індивідуальних і колективних дій, є наріжним каменем корпоративної благодійності та зміцнення AXA день за днем ​​спільні зобов'язання та корпоративного громадянства.
На відміну від інших років, я не дізнаюся серед сотень людей, зайнятих в кольорах асоціації, але це всього лише деталь, як жар, вона також колективні і заразливо.
І взагалі на тисячі бігунів і ходоків, я не бачу знайоме обличчя, і ще не всі знайомі зі мною, тому що у нас є спільне бажання зробити невеликий внесок в проекти по боротьбі з голодом. Звичайно, я заздрю ​​тим, хто прийшов з колегами та / або друзів, які зробили цю подію реального бізнес-проекту. Вони виявляються перед гонкою, заохочує його і продовжити задоволення від спільного це позачасове місце роботи після гонки. На щастя, клімат м'який, і навіть якщо дощ загрожує нам буде сухою протягом всієї гонки. Вітер звичним супутником еспланади є скрізь, але це займе більше, щоб утримати нас від руху вперед. Ця гонка має особливий смак: ми будемо працювати, а не тільки частка жарту і анекдоти від вершників з однією метою, і все ж: накопичувати милі не для виконання, але і дозволить їм у пожертвувань компаній, які ми представляють. Раса має обмежений термін у сто тридцять і дозволяє кожному, біг або ходьба ходити петлю навколо Велика арка Дефанс де ла оборони. Ця подорож гідно гонці за циркадний (вершники тест, який триває 24 годин). Це не так, але запал аналогічно. Результат вражаючий, так як ми, нарешті, в 2191 до 87 компаній, і ми пройшли 30 361 км обсяг залучених коштів склав 455 415 євро.
Компанія
Кількість вершників
Км пробігу компанії
Пожертвування зібрані
Всього 87
2191
                   30361
                                455415
Наступна гонка в тому ж дусі це гонка організована Земельний банк, штаб-квартира якої базується в Charenton.
Charentonnaise компаній відбувається в Венсенський, це хрест підприємства Східної Парижі.
Переваги цього ecourse будуть передані Handi'Chiens, асоціації, яка виховує і забезпечує вільний собак допомоги людям з порушеннями рухливості.
Ця гонка є відкритим для всіх ліцензованих чи ні.
І курси пропонуються, перші 7200 осіб м, другий сингл 3400 м, два, біг або ходьба.
Щоб отримати хорошу фізичну форму, розминка заплановано на 11:30 на Cipale в Венсенський (51 авеню де Gravelle) для офіційного старту в 12:30. Три сотні бігунів вже зареєстровані, але це завжди можна зробити на сайті в € 10. Інформація про 01.57.44.75.14 або www.lacharentonnaiseentreprises.org.
2012 видання:
Ноги гонки: «Charentonnaise підприємств" на стадіоні Cipale в Венсенський (94), четверга, 11 жовтня
Контакти: як кредитні Foncier: ascff@creditfoncier.fr - 06.78.81.10.73
І, щоб переконати вас це, безумовно, так, як я провів на цю гонку на одному з моїх блогів (http://lebleutriathlete.over-blog.com/article-ac-est-tout-moi-75010349.html) :
Четвер, що беруть участь в гонці, де я ніколи не чув до цього року: компанії Charentonnaise: 7,111 км на шлях, який я часто на схід від Парижа.
Адже починати і закінчувати на Cipale (велодром Жак Анкетіль): це чарівне місце.
Вирушаючи в 12: 30: я йду по Парижу, що прибувають півгодини до початку гонки.
Атмосфера дружби і нагрудник швидко.
Багато бігуни команді свого бізнесу, і тому я відчуваю себе трохи самотньо, але я звик!
Там панує легка ейфорія, тому що (на) або команда гонщиків даний вирішили працювати добре, деякі записи будуть передані асоціації Handi-собаки: http://www.handichiens.org/ ~ ~ V'', яка Його завдання полягає в навчанні і забезпечити вільний собак допомоги людям з порушеннями рухливості.''
Крім декількох людей, що постраждали від інвалідності прийшли зі своїми собаками.
Я не можу уявити закінчуються роботи для будь-яких інших цілей, ніж корисно дій, що дозволить говорити про причини, що я відчуваю правильно.
Чиновники кажуть, щоб викликати партнерів, а потім захистив причину, незважаючи на провал рушницю початку дається.
Як завжди, я ставлю себе на все позаду, і повертається поступово, протягом перших сотень метрів.
Звичайно, дуже приємно і може покласти голову в гонці графік, який є абсолютно незвичним для мене.
Як завжди, я користувалася паста плодово 15 хвилин до вильоту, і це буде досить трохи більше 7 км
До мінусів я б не почати гонку без мого вірного пляшку, і я не шкодую, тому що вона досить тепла, а вітер висушує рот швидко, як пил.
Відчуття дивовижні і курс є прекрасною майданчиком
Я ціную кожну секунду, що минає.
Курс складається з двох петель, починаючи і закінчуючи на цьому чудовому велодром.
Другий цикл зручно, тому що курс уже визнаний приємний і завжди з проходженням поблизу води.
На відстані ми чуємо динаміка біля мікрофона, він пахне фінішу!
Як часто за останні кілька місяців я дійсно хочу спринт і не дай мені перевищує так я можу збільшити мою швидкість і на фінішну пряму відбувається як у сні.
Навряд чи до фінішу, добровольців поспішає поставляти кожен вершник з апельсиновим соком і зернових бар.
Ці зустрічі стали незамінними!

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire